Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Akademia Przedszkolnych Zawodów

Biedronki poznają zawód ekspedientki

 

Tygryski poznają zawód fryzjerki i kosmetyczki

Tygryski odwiedziły pobliski salon kosmetyczno - fryzjerski, gdzie zwiedziły miejsce pracy i poznały tajniki kosmetyki i fryzjerstwa. Serdecznie dziękujemy Pani z salonu Flaming.

 

Żabki poznają zawód ekspedientki

W dniu 6 marca dzieci z grupy Żabek wybrały się do pobliskiego sklepu warzywnego, gdzie zapoznały się z zawodem ekspedientki. Dzieci z uwagą wysłuchały na czym polega praca ekspedientki, dokładnie obejrzały sklep i produkty, które można w nim kupić, samodzielnie ważyły warzywa i owoce, a także zrobiły wspólne zakupy. Dziękujemy za możliwość zapoznania się z zawodem ekspedientki!

 

Wizyta w Salonie Fryzjerskim PATRYCJUSZ

W dniu 24 lutego dzieci z grupy Żabek odbyły wycieczkę do zakładu fryzjerskiego "PATRYCJUSZ" w Zgierzu, gdzie dzięki mamie Stasia, Pani Agnieszce mogły poznać zawód fryzjera. Pani Agnieszka opowiadała nam o tajnikach pracy w zakładzie fryzjerskim, oglądaliśmy różnego rodzaju szczotki, grzebienie, lokówki, farby do włosów, szampony odżywki itp. Mieliśmy okazje dowiedzieć się czym zajmuje się barber. Każde dziecko oglądało swoje włosy i skórę głowy za pomocą specjalistycznej kamerki, w ten sposób zapoznaliśmy się z pracą trychologa. Jeszcze raz dziękujemy Pani Agnieszce za zaproszenie!!!

 

Spotkanie z Iluzjonistą

Gościliśmy w naszym przedszkolu iluzjonistę, który swoimi czarami przeniósł dzieci w świat magii i dobrej zabawy. To był dzień pełen śmiechu. Spotkanie z magikiem bardzo się wszystkim podobało. Dostarczyło dzieciom wiele radości.

 

Tygryski zapoznają się z zawodem - protetyk słuchu

W ramach przybliżania dzieciom różnych ciekawych zawodów pani Donata zorganizowała spotkanie z protetykiem słuchu - mamą Cypriana.
Pani Bożena pokazała dzieciom dużą makietę ucha . Dzieci szybko nauczyły się trudnych nazw budowy tego narządu. Rozmawialiśmy również o tym, jak należy dbać o zdrowe uszy i dobry słuch. Z ciekawością przedszkolaki dowiedziały się, że można słuch wzmocnić, poprawić u osób chorych. Obejrzały różne aparaty słuchowe, które dopasowuje się każdemu indywidualnie. U każdego z nas budowa ucha jest troszkę inna, każde ucho jest niepowtarzalne. Jakie to ciekawe!
Serdecznie dziękujemy mamusi Cypriana!