Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nasze wycieczki

Wycieczka dzieci z grupy Biedronek do Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Bolesława Prusa

Muzeum Miasta Zgierza

Tym razem dzieci z grupy Biedronek odbyły wycieczkę do Muzeum Miasta Zgierza. Przedszkolaki oglądały tam ekspozycję "Dziecięcy świat, zabawki z dawnych lat".

 

 

Muzeum Miasta Zgierza

Grupa Żabek wybrała się do Muzeum Miasta Zgierza. Dzieci oglądały tam ekspozycję "Dziecięcy świat, zabawki z dawnych lat".

 

 Festiwal Polskiej Animacji O!PLA

Dzieci z grupy Tygrysków uczestniczyły w . Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA 2019. Dzieci obejrzały polskie krótkometrażowe filmy animowane, a następnie głosowały na ten, który najbardziej im się spodobał. Dzięki temu nasze przedszkolaki miały realny wpływ na decyzje o przyznaniu nagród w ramach konkursu - „Teraz dzieci mają głos”.

 

 

 

 

 

Wycieczka dzieci z grupy Żabek do Centrum Kultury Dziecka

Dzieci z grupy Żabek odbyły wycieczkę do Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu na zajęcia teatralne pt. „Niezła sztuka”. Żabki wzięły udział w zabawach teatralnych, przegotowujących od najmłodszych lat do świadomego uczestniczenia w świecie teatru i korzystania z jego potencjału. Wykorzystywane techniki podczas zajęć to drama, improwizacja, pantomina, teatr cieni oraz pedagogika zabawy.

 

Wycieczka dzieci z grupy Tygrysków do Komendy Miejskiej Policji w Łodzi

Tygryski 6 listopada odbyły wycieczkę do Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, gdzie zwiedzały budynek komendy oraz bliżej poznały zawód policjanta. Nie zbrakło również pogadanki na temat bezpieczeństwa dzieci na ulicy, w domu i w kontaktach z obcym. Dziękujemy tacie Szymona ze pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

 

 

Idzie jesień... przez las, park - wycieczka do parku miejskiego

Grupy Żabek i Tygrysków odbyły wycieczkę do Parku Miejskiego im. Tadeusza Kościuszki w Zgierzu w poszukiwaniu jesieni. Zajęcia przeprowadził trener Ośrodka Działań Ekologicznych "ŹRÓDŁA" w Łodzi. Celem zabaw w parku było rozwijanie świadomości ekologicznych poprzez aktywną edukację oraz poznawanie urokliwych miejsc swojego miasta (miejsca odpoczynku, relaksu, spacerów nad dawnym stawem Cylkego).