Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs plastyczny „Bajka uczy, bawi, wychowuje” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Bajka uczy, bawi, wychowuje” rozstrzygnięty

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek nasze przedszkole zorganizowało Rodzinny Konkurs Plastyczny pn. „Bajka uczy, bawi, wychowuje”, pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Zgierza. Konkurs adresowany był do dzieci uczęszczających do zgierskich przedszkoli i ich rodziców. Łącznie na konkurs wpłynęły 24 prace z siedmiu placówek.
Jury w składzie: Elżbieta Michalska – dyrektor przedszkola, Jolanta Łęczewska – organizator konkursu i Monika Pawłowska – nauczyciel i terapeuta pedagogiczny, oceniały prace pod względem zgodności z tematem, estetyki wykonania oraz oryginalności.
- Muszę przyznać, że komisja wcale nie miała łatwego zadania, bo wszystkie prace były nie tylko ładne, ale i zaskakujące pod względem techniki wykonania, jak i przedstawienia tematu – mówiła podczas wręczenia nagród Elżbieta Michalska – dyrektor naszego przedszkola i przewodnicząca jury.
Wszyscy uczestnicy oraz nauczyciele otrzymali imienne dyplomy i podziękowania za udział w konkursie, natomiast laureatom i osobom wyróżnionym, oprócz dyplomów, wręczono nagrody rzeczowe w postaci książek i zestawów gadżetów ufundowanych przez patrona honorowego konkursu – Prezydenta Miasta Zgierza.
I miejsce zajęła Apolonia Pakuła z Miejskiego Przedszkola nr 12, II miejsce Marceli Mrulewicz z przedszkola nr 7, zaś III nagrodę zdobyła Michalina Komasa ze zgierskiej „ósemki”. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Rozwenc (MP 2), Jagoda Trykowska (MP 3), Ignacy Wójcik (MP 7), Stanisław Sopliński (MP 12) oraz Alicja Rybka (MP 15).
Na zakończenie uroczystości wręczenia nagród, organizatorzy zaprosili gości do wspólnej zabawy przy muzyce z bajek oraz na słodki poczęstunek przygotowany dla dzieci, ich opiekunów i nauczycielek wychowania przedszkolnego, które zachęciły przedszkolaki do przygotowania prac plastycznych oraz służyły radą i doświadczeniem.
Gratulujemy laureatom, osobom wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom konkursu.